ems studio limanowa

Studio treningu personalnego EMS w Limanowej.

+48 507 701 115 ul. Ks. Łazarskiego 3 Galeria Nova PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK 8:00 - 20:00, SOBOTA 8:00 - 14:00
Zajrzyj do nas!
trening ems w limanowej

Trening siłowy – budowa mięśni

Elektrostymulacja daje możliwość jednoczesnego zaangażowania do pracy wszystkich najważniejszych grup mięśni w naszym ciele. To właśnie ta unikalna cecha treningu z elektrodami sprawia, że jest on tak skuteczny i zapewnia efekty już przy 2 treningach w tygodniu. Efekt EMS wynika z wysokiej intensywności  pełnego treningu całego ciała (FBW – full body workout), który zajmuje zaledwie 30 minut, a nie, jak w przypadku klasycznego treningu, 1,5-2h. Dzięki temu zyskujemy czas, ale, co ważniejsze, jesteśmy w stanie utrzymać przez cały trening wysoką koncentrację i efektywność wykonywanych ćwiczeń.

EMS swoją prostotą i małym skomplikowaniem ćwiczeń ma bardzo niski próg wejścia dla osób początkujących. Możliwość bezpośredniej stymulacji mięśni oraz wykorzystanie prostych technicznie ćwiczeń sprawia, że już od pierwszego treningu, nawet osoba niemająca styczności z treningiem funkcjonalnym, wykorzysta maksimum swojego potencjału i w całkowicie bezpieczny sposób będzie mogła zmusić mięśnie do pracy.

Przyspiesza to proces adaptacji treningowej i prędkość budowania formy – zwłaszcza wśród osób początkujących i po 50. roku życia. W powyższej grupie, w przypadku klasycznego treningu, co najmniej kilka pierwszych tygodni zajmują adaptacja treningowa oraz nauka czucia mięśniowego.

AKTYWACJA WSZYSTKICH WŁÓKIEN MIĘŚNIOWYCH

POPRAWA SIŁY I WYTRZYMAŁOŚCI

POPRAWA WYNIKÓW SPORTOWYCH

ZAPOBIEGANIE KONTUZJOM