ems studio limanowa

Studio treningu personalnego EMS w Limanowej.

+48 507 701 115 ul. Ks. Łazarskiego 3 Galeria Nova PONIEDZIAŁEK - PIĄTEK 8:00 - 20:00, SOBOTA 8:00 - 14:00
Zajrzyj do nas!
i

O treningu EMS

DO 1300 SPALONYCH KALORII PODCZAS JEDNEGO TRENINGU

WIDOCZNE EFEKTY MOŻNA UZYSKAĆ JUŻ PO 8-12 TRENINGACH. POPRAWA JĘDRNOŚCI SKÓRY ORAZ MNIEJ W OBWODACH

TRENING TRWA ZALEDWNIE ALBO AŻ 20 MINUT. WYSTARCZY JEDNA SESJA W TYGODNIU ABY ZAUWAZYĆ EFEKTY

DZIĘKI ODPOWIEDNIEMU TRENINGOWI EMS DOSKONALE WPŁYWA NA WZMOCNIENIE ORGANIZMU I ZWIĘKSZENIE WYDOLNOŚCI

Czy to możliwe, aby 20 minutowy trening dawał takie efekty? TAK! W trakcie treningu EMS jednocześnie stymulujemy 9 partii mięśniowych i od pierwszych sekund ćwiczeń docieramy do mięśni głębokich, które bardzo ciężko świadomie aktywować podczas konwencjonalnego treningu na siłowni.

Czy to możliwe, aby 20 minutowy trening dawał takie efekty? TAK! W trakcie treningu EMS jednocześnie stymulujemy 9 partii mięśniowych i od pierwszych sekund ćwiczeń docieramy do mięśni głębokich, które bardzo ciężko świadomie aktywować podczas konwencjonalnego treningu na siłowni.

CZYM SIĘ RÓŹNI TRENING EMS OD TRADYCYJNEGO TRENINGU PERSONALNEGO?

Trening EMS to innowacyjna metoda treningu, która oparta jest na stymulacji mięśni impulsami elektrycznymi w czasie ćwiczeń. Inaczej mówiąc, jest to 20-minutowy trening, podczas, którego wykonujemy serię prostych ćwiczeń angażujących mięśnie całego ciała. Podczas treningu mamy na sobie specjalny kombinezon wyposażony w 20 elektrod, który pobudza impulsami cały gorset mięśniowy dzięki czemu ich napięcie się zwiększa, a przez to nasz trening jest efektywniejszy i umożliwia spalenie większej ilości kalorii w krótszym czasie.

 Impulsy elektryczne generowane podczas treningu, mają niską częstotliwość  i wykazują parametry identyczne jak impulsy generowane przez ludzki mózg. Powoduje to, że trening jest całkowicie bezpieczny. Podczas treningu EMS nie obciążamy stawów, gdyż działamy impulsami bezpośrednio na mięśnie, dlatego polecany jest również osobom po kontuzjach oraz w starszym wieku.

 

Trening EMS jest treningiem personalnym dlatego każdy moment treningu kontrolowany jest przez trenera, który monitoruje zarówno intensywność impulsów jak i prawidłowość techniki wykonywanych ćwiczeń. Wszystko to sprawia, że trening EMS nie niesie ze sobą ryzyka kontuzji i z powodzeniem mogą stosować go zarówno osoby początkujące zaczynające dopiero swoją przygodę z aktywnością fizyczną, jak i sportowcy wymagający treningu o wysokiej intensywności.

 

Trening EMS pozwala modelować ciało oraz prowadzi do jego ujędrnienia, umożliwia szybszy przyrost masy mięśniowej przy jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu.

Jeśli jesteś osobą początkującą bądź po dłuższej przerwie w aktywności fizycznej, bez obaw ! Trening dopasowany jest indywidualnie do możliwości i preferencji każdego klienta. 

 

Pierwszy trening poprzedzony jest wykonaniem analizy składu ciała oraz wywiadem, by lepiej poznać potrzeby oraz cele naszego podopiecznego. Chętnie podpowiadamy jak połączyć aktywność fizyczną z dietą. Wszystko po to aby nasi klienci czuli się w pełni zaopiekowani i abyśmy razem dzięki wspólnemu wysiłkowi mogli w szybkim tempie osiągnąć wymarzone efekty !!!

Dlaczego warto wybrać trening EMS?

  • zmniejszenie bólu pleców,
  • redukcję tkanki tłuszczowej,
  • poprawę wydolności fizycznej,
  • wzmocnienie mięśni,
  • ujędrnienie skóry,
  • redukcję cellulitu,
  • oszczędność czasu.
Dowiedz się więcej na temat nowoczesnej metodzie treningu EMS na naszym blogu:
>>> CO MUSISZ WIEDZIEĆ PRZED WPIERWSZYM TRENINGIEM EMS

ZAJRZYJ NA NASZ PROFIL NA FACEBOOKU